Haber

2 ay 6 taksitte doğalgaz bağlantı ücreti

Türkiye’nin en büyük özel doğal gaz dağıtım şirketi Aksa Doğalgaz, faaliyet gösterdiği 27 il, 260 ilçe ve beldede yeni abonelerine 6 taksit kampanyası başlattı. Rahat, ekonomik ve çevreye duyarlı elektrik doğalgaz kullanmak isteyen vatandaşlar, Mayıs ve Haziran aylarında anlaşmalı banka kredi kartlarıyla yapacakları ödemelerde abone iletişim ücretine 6 taksit imkanından yararlanabilecek.

40 bin kilometrelik şebeke uzunluğu ile Türkiye’nin dört bir yanına doğalgaz dağıtımı yapan Aksa Doğalgaz, 5 milyona yakın abonesine sadakatle doğalgaz ulaştırıyor. Faaliyet gösterdiği tüm il ve ilçelerde abonelerine cazip fırsatlar sunan Aksa Doğalgaz, yeni aboneler için kampanya başlatmıştır. Aksa Doğalgaz’ın Mayıs ve Haziran ayları boyunca geçerli olacak kampanyasında, doğal gaz abonesi olmak isteyen vatandaşlar, abonelik ücretini anlaşmalı banka kredi kartlarına 6 taksitle ödeyebilecek.

Mutfak tüpünden 4,5 kat daha ekonomik

“Şehirler doğal gazla nefes alır” mottosuyla faaliyetlerini sürdüren Aksa Doğalgaz, vatandaşlara doğal gaz konforunu ulaştırırken sürdürülebilir bir geleceğe katkı sağlamak için insan ve çevre odaklı çalışmalarını başarıyla yürütmektedir. Böylece şehirlerin havası temiz kalmakta ve vatandaşlar konfordan ekonomik olarak faydalanabilmektedir. Doğalgaza geçiş yapan aboneler, ısınmada ithal kömüre göre 3,5 kat*, elektriğe göre 4,5 kat*, yemek pişirmede ve sıcak suda tüpe göre 4,5 kat* daha tasarruflu olan doğalgazı, mutfakta da kullanabiliyor. konutlarının her odasında veya dilerlerse sadece mutfakta. .

25 metreküp doğalgaz bedava

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Karadeniz gazının devreye alma töreninde müjdelediği uygulamaya ilişkin 1 Mayıs 2023’te Resmi Gazete’de yayımlanan kararname kapsamında, mutfak ve sıcak kullanım için 25 metreküp doğalgaz kullanılacağı açıklandı. su kullanımı 1 Mayıs’tan itibaren bir yıl süreyle devlet tarafından karşılanacak. Konutlarının önünde doğal gaz limiti bulunan vatandaşlar, düşük dönüştürme maliyetleri ile sadece mutfakta doğalgaz dönüşümleri yaparak 1 yıl boyunca 25 metreküp doğal gazdan ücretsiz olarak faydalanabiliyor ve bedava sayesinde neredeyse maliyetsiz bir şekilde dönüşüm gerçekleştirmiş olabiliyorlar. gaz.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

gungorenajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu