Haber

Fatih Portakal ekrana dönüş için imza attı: ‘Nerede?’

Fatih Portakal, Sözcü TV’deki haber sunuculuğu görevine dönme kararı aldı.

Portakal, Mart ayında başladığı ana haber yayınını Haziran ayına kadar sürdürdü. Sezonun son yayınında “Beni rahat bırak… Evet bugün sezonun son yayını. 20 Mart’ta sana ilk merhabamı söyledim… Söyler miyim bilmiyorum. zaman gösterecek ama ben raporlamaktan zevk alıyorum bu çekirdek ekiple 3 harika ay geçirdim ilk kez tanıştık ama alıştık kişilikleri profesyonellikleri ve samimiyetleri için çok teşekkür ederim dostluk. 90 günde başarıya ulaştıysak bunun sebebi grup ruhuna sahip olmaktır. Hepinize çok teşekkür ediyorum, sağ olun, var olun. Bu insanları özleyeceğim” diye yayınları durdurdu.

Fatih Portakal’ın bu paylaşımdan sonra ekranlara geri dönmeyeceği düşünülüyordu. Ancak dün yaptığı bir sosyal medya paylaşımıyla tekrar geri döneceğini duyurdu. Turuncu, “Biliyorum! Yeni sözleşme yenilendi. Nerede?” Bu kararını formdaki sorusuyla açıkladı.

SÖZCÜ TV İLE YENİDEN ANLAŞMA

Portakal, Sözcü TV ile yeni sözleşme imzaladı. Portakal’ın önümüzdeki yeni dönemde de Ana Haber Bülteni’ni Sözcü TV ekranlarında sunmaya devam edeceği belirtildi. (HABER MERKEZİ)

golhisar-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu